تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات


   

  جناب آقای محمدرضا پوریا رئیس فدراسیون بدمینتون ، صبح روز پنجشنبه 7 مرداد ماه جاری در نشستی که با حضور آقای فتاحی مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان ، آقای مؤذن رئیس هیئت بدمینتون استان ، سرکار خانم امیدی معاونت ورزش بانوان این استان و دیگر مسئولان ورزشی استان برگزار شد حضور یافته و سپس از امکانات ورزشی شهرستان سمنان بازدید بعمل آورد.

  آقای پوریا در این نشست از آقای مؤذن رئیس هیئت بدمینتون استان سمنان به منظور تلاش های وی در این رشته در برگزاری بیش از ده مسابقه در سطح قهرمانی کشور و رنکینگ ها و برپایی اردو های رده های مختلف سنی که در شهرهای استان سمنان برگزار گردید تقدیر و تشکر نمود و خاطر نشان ساخت که آقای موذن عنوان رئیس برتر هیئت بدمینتون در سطح کشور در سال 94 را به خود اختصاص داده است.

  آقای پوریا گفت : حاصل تلاش های آقای فتاحی ، مدیر کل اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان در خشش بازیکنان در کلیه ی رشته های ورزشی به خصوص رشته ی بدمینتون می باشد که با تلاش های آقای موذن در چند سال گذشته حضور بانوان ملی پوش بدمینتون از این خطه بوده است.

  در این نشست آقای فتاحی از رئیس فدراسیون بدمینتون در خواست نمود که یک تیم منتخب در قسمت آقایان و بانوان این استان در رقابت های بین المللی حضور یابند.

  رئیس فدراسیون بدمینتون اظهار داشت: با توجه به اینکه بیش از این سمنان میزبان یک دوره مسابقه های بین المللی بدمینتون دهه ی فجر را در کارنامه خود داشته است قول مساعد داده شد که همزمان با برگزاری مسابقات بین المللی دهه فجر ، یک دوره مسابقات بدمینتون غرب آسیا در این استان برگزار گردد.

  جناب آقای پوریا گفت: در این رابطه یک تفاهم نامه با حضور آقای فتاحی مدیر کل اداره ی ورزش و جوانان استان سمنان و آقای موذن رئیس هیئت این استان در فدراسیون بدمینتون به امضا برسد که مقدمات برگزاری این رقابت به کنفدراسیون بدمینتون آسیا شود تا زمینه برپایی این مسابقه فراهم شود.

  در پایان این نشست آقای پوریا به همراه آقای فتاحی ، آقای مؤذن و خانم امیدی از امکانات ورزشی شهرستان سمنان بازدید به عمل آورده و در اردوی آمادگی تیم ملی نوجوانان و جوانان بدمینتون دختران که هم اکنون در شهرستان سمنان در حال برگزاری است حضور یافته و با بازیکنان درباره ی برپایی و شرایط اسکان و تغذیه و دیگر موارد به گفتگو پرداختند. در این اردو خانم ها فاطمه سروقدی، نیکو امینیان، طراوت علی نژاد و فاطمه فنائی از شاهرود حضور دارند.


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : آقای ,بدمینتون ,استان ,سمنان ,رئیس ,حضور ,آقای فتاحی ,فدراسیون بدمینتون ,استان سمنان ,آقای پوریا ,رئیس فدراسیون ,رئیس فدراسیون بدمینتون ,جوانان ,

تبلیغات


  Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز پنجشنبه 4 خرداد 1396

تبلیغات

ads2

تبلیغات

ads3

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر